Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

EXPOzycja 2021, Tauron Arena Kraków

 

https://www.fotoplus.pl/expozycja/

Rozmowa z Moniką Ogorzałek (mp3)

Traditio Przestrzeń Cywilizacji Łacińskiej: Dzień dobry. Dziś naszym gościem jest Monika Ogorzałek z Foto-Plus. Serdecznie witamy!

Monika Ogorzałek: Dzień dobry. 

T.P.C.Ł.: Organizują Państwo wydarzenie pod nazwą EXPOzycja 2021. Co to takiego jest?

M.O.: Expozycja to największe wydarzenie branży foto-wideo w Małopolsce, w którym uczestniczą co roku tysiące mieszkańców Krakowa i okolic oraz sąsiednich województw. Poprzez liczne warsztaty i wykłady, prowadzone przez znanych fotografów oraz filmowców  inspirujemy uczestników do rozwijania swoich pasji, a także umiejętności w dziedzinach ich interesujących. Expozycja to przede wszystkim przestrzeń do spotkań ludzi interesujących się fotografią i filmowaniem. Tutaj mogą w miłej atmosferze porozmawiać o wspólnych zainteresowaniach, wymienić się doświadczeniami oraz skonsultować z wybitnymi specjalistami i praktykami z różnych dziedzin.

W części targowej uczestnicy mają możliwość zapoznania się z nowinkami sprzętowymi oraz produktami, które usprawnią ich pracę na każdym etapie tworzenia. Swoje stoiska przygotowują najwięksi i najpopularniejsi producenci. Do dyspozycji dostępni są doradcy, którzy dopasują najlepsze rozwiązania do określonych potrzeb oraz budżetu. Uczestnicy będą mieli także możliwość praktycznego przetestowania sprzętu ich interesującego. 

T.P.C.Ł.: Wspomina Pani o warsztatach i wykładach oraz specjalistach z branży fotograficzno-filmowej. Gdzie uczestnicy mogą znaleźć szczegóły dotyczące wystąpień interesujących ich prelegentów?

M. O.: Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia, prelegentów, wystąpień i wystawców można znaleźć na naszej stronie https://www.fotoplus.pl/expozycja/. Tam też mogą Państwo się zarejestrować na tegoroczną edycję EXPOzycji 2021. Przypominamy, że udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

T.P.C.Ł.: A teraz najważniejsze kiedy i gdzie się odbędzie?

M. O.: Na tegoroczną edycję EXPOzycji zapraszamy wszystkich zainteresowanych w dniach 29-30 września 2021 od godziny 10:00. Przypominamy, że twarzami tegorocznej EXPOzycji są m.in. tj.: Michał Warda, Adam Trzcionka, Kuba Witos czy Tomasz Markowski. Wśród marek, które potwierdziły swój udział w tegorocznej edycji EXPOzycji znajdują się m.in. Canon, Sony, Panasonic, Nikon, FujiFilm, Pentax,  i wiele innych. 

T.P.C.Ł.: My również gorąco zapraszamy!

 

 

Ogłoszenia

Zmienił się skład Zarządu Koła Naukowego TRADITIO

Traditio Przestrzeń Cywilizacji Łacińskiej Nr 12 2021 jest publikowane w wersji audiobooka

Zapraszamy na szkolenia organizowane przez koło naukowe Traditio

Ukazała się monografia naukowa "Człowiek w relacji do... Rozważania o człowieku jako istocie relacyjnej" - red. ks. Grzegorz Wąchol

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2022