Szkolenia organizowane przez koło naukowe Traditio

W roku akademickim 2020 / 2021 mamy przyjemność rozpocząć cykl spotkań naukowych online, które będą skupiać się na poznawaniu zaawansowanych tajników pracy naukowej.

Pierwsze spotkanie dotyczyć będzie wykorzystywania baz danych nauk społecznych. Poprowadzi je ks. dr hab. Grzegorz Godawa, za co z góry serdecznie dziękujemy! Osoby zainteresowane prowadzeniem spotkań szkoleniowych (także doktoranci) proszeni są o kontakt. Propozycje tematów kolejnych szkoleń mile widziane. Na MS TEAMS utworzony został zespół „Spotkania Koła Traditio”.

Magdalena Ochońska, doktorantka NoR, WNS, UPJPII

Zapraszamy na szkolenia organizowane przez koło naukowe Traditio

III Ogólnopolska Konferencja Interdyscyplinarna z cyklu „Człowiek w relacji do…” 19.05 - 20.05.2021

Ukazała się monografia naukowa "Człowiek w relacji do... Rozważania o człowieku jako istocie relacyjnej" - red. ks. Grzegorz Wąchol