Zmiana rozmiaru tekstu

-A A +A

Konferencja „Człowiek w relacji do… AUTORYTETU”

 

Szanowni Państwo,

W imieniu Koła Naukowego Myśli Personalistycznej Jana Pawła II w Krakowie, działającego przy Uniwersytecie Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, zapraszamy do udziału w naszej interdyscyplinarnej Konferencji Naukowej pt.: „Człowiek w relacji do… AUTORYTETU”, która odbędzie się dnia 21 maja 2020 w Krakowie, przy ul. Bernardyńskiej 3.
Konferencja poświęcona będzie analizie i interdyscyplinarnemu namysłowi nad problemem autorytetu. Co znaczy to określenie? Jak fakt, że ktoś jest Autorytetem, wpływa na pojedyncze relacje różnego rodzaju lub ich cały zbiór (społeczeństwo)? Czy też z innej strony – jak to się dzieje, że powstają różnego rodzaju Autorytety w danej relacji, bądź w zbiorze osób? Jak budować autorytety w XXI wieku?

Wszystkich zainteresowanych wygłoszeniem referatu zapraszamy do przesłania formularza do dnia: 15.03.2020 na adres e-mailowy: konferencja@traditio.pl. Odpowiedź dotycząca przyjętych zgłoszeń zostanie podana do dnia: 10.04.2020. Zapraszamy do skorzystania z formularza zgłoszeniowego.

Chętnych do współorganizacji konferencji zapraszamy do kontaktu e-mailowego.

 

 

Z wyrazami szacunku,
mgr Adam Chrapusta
Przewodniczący Koła Naukowego Myśli Personalistycznej Jana Pawła II w Krakowie

 

Ogłoszenia

III Ogólnopolska Konferencja Interdyscyplinarna (on-line) z cyklu „Człowiek w relacji do…” 19.05 - 20.05.2021

Zapraszamy na szkolenia organizowane przez koło naukowe Traditio

Ukazała się monografia naukowa "Człowiek w relacji do... Rozważania o człowieku jako istocie relacyjnej" - red. ks. Grzegorz Wąchol

Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Wszelkie prawa zastrzeżone przez Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie 2021